Saematerjali tootmine ja müük

Saematerjali tootmine ja saematerjali müük on Grundar Timberi põhitegevusalaks. Meie pühendunud meeskonnal on aastatepikkune lai kogemustepagas saematerjali töötlemisel ja realiseerimisel. Pakume nii servatud kui ka servamata saematerjali nii kodumaisele kui ka välismaisele kliendile. Toodame nii kõrgeima kui ka madalama kvaliteediklassi saelaudu ja prusse. Lisateenusena korraldame vajadusel ka saematerjali transpordi. Meie toodetud saematerjali hinna ja kvaliteedi suhe on paigas ning kliendid on rahul.

Saematerjali tootmine oma metsa puudest

Grundar Timber on Grundar Puit OÜ tütarettevõte. Grundar Puit tegeleb igapäevaselt metsa majandamisega. Lõviosa valmivast saematerjalist on toodetud meie oma metsa puudest. Peamiselt toodame saematerjali lepast (must lepp, valge lepp) ja haavast.

Saematerjali tootmine mööblitööstusele

Valmistame erineva kvaliteediga saematerjali mööblitööstusele. Mööblitööstusele vajaliku saematerjal saame toota täpselt vastavalt kliendi juhistele - materjalisoovile ja mõõtkavale. Pikaajaline kogemus mööblitööstuste usaldusväärse koostööpartnerina teeb meist professionaalse ja paindliku saematerjali pakkuja, kelle suhtluskiirus, saematerjali hind ja toodangu kvaliteet on kliendi kasuks.

Saematerjali tellimiseks võta meiega ühendust!