Saekaater toimib kui saeveski muiste

Saekaater ühendab endas muistse saeveski kvaliteedi ja kogemuse

Saekaater asub Pärnu külje all ja toodab ketassaeraamidega kvaliteetsest puidust saematerjali, aluse- ja pakkematerjali ning küttepuid. Samuti müüme kõrvalproduktina saepuru ja hakkepuitu. Saekaatris valmib toodang kodumaisest toorainest, milleks on enamasti haavapuit ja lepapuit. Vajaduse korral saeme ka teisi puuliike.

Meie saeveskit iseloomustab usaldusväärsus

Asjatundlik meeskond, tehnika oskuslik kasutamine ja puidu kvaliteet tagab, et saekaatris toodetud saematerjal vastab alati kliendiga kokkulepitud tingimustele, on korrektselt pakendatud ja sobivates tingimustes hoiustatud. Meie peamine eesmärk on kliendi rahulolu ja tänu pühendunud tööle on meil aastate jooksul välja kujunenud püsikliendibaas, kelle hulka kuuluvad kaubaaluste ja pakendite tootjad, saunamaterjalide tootjad, mööblitootjad ja küttepuude kliendibaas. Leiame igale kliendile just tema nõudmiste ja iseärasustega arvestava lahenduse!

Grundar Timberi saekaater on Grundar Puidu tütarettevõte

Grundar Timber on Grundar Puidust välja kasvanud ettevõte, mis on igapäevategevuses keskendunud saematerjali ostmisele, tootmisele ja müügile. Grundar Timber ühendab endas saematerjali tootmise-alased ekspertteadmised ning keskkonnasõbraliku ja vastutustundliku tegutsemise.

Saeveskis valmivad aluse- ja pakkematerjal, erineva kvaliteediga saematerjal ja küttepuud.

Peamiste toodete hulka kuuluvad aluse- ja pakkimismaterjal, saunade valmistamisel kasutatav saematerjal, toorikud ja komponendid mööblitööstusele ning küttepuud. Aluste- ja pakkematerjali näol on tegemist kaubaalusteks, puidust pakenditeks ja konteineriteks sobiva puitmaterjaliga.

Grundar Timber saeveski – 17 aastat saetööstust.

Saematerjali tellimiseks võta meiega ühendust!