Küttepuude müük Pärnus ja Pärnumaal

Küttepuud Pärnus otse tootjalt!

Müüme küttepuid vastavalt kliendi soovitud puuliigile ja mõõtudele. Soovi korral toimetame lisateenusena küttepuud ka kohale. Küttepuudena pakume peamiselt saart ja leppa, aga tellimisel ka okaspuud ja palki ise raiumiseks. Vajadusel toimetame küttepuud kohale ka pakendatuna.

Toored ja kuivad küttepuud Pärnumaal

kaardimakseKüttepuudena pakume peamiselt lehtpuud – saart ja leppa. Katlaahjudele soovitame omalt poolt kõrge kütteväärtusega saarepuud. Eritellimusena on saadaval ka teised puuliigid nagu kask, haab ja okaspuud. Kvaliteetsed küttepuud Pärnumaal toimetame kliendile mugavalt koju kätte. Küttepuude tellimiseks võta meiega ühendust telefonitsi või kasvõi siinsamas kodulehel tellimisvormi täites.

Küttepuude transport ja tasumine

Küttepuud toome kohale puisteruumidena - veoautoga, mille maht on maksimaalselt kümme ruumimeetrit. Transpordi maksumus Pärnu, Paikuse ja Sindi piires on 25€. Kaugema tarne korral lisandub transpordi hind 1€/km. Tasuda on võimalik sularahas, ülekandega või kaardimaksega.

3m küttepuude müük üle Eesti

3m küttepuud on metsast välja veetud kolme meetri pikkune metsamaterjal, mis on mõeldud iseseisvalt saagimiseks ja halgudeks lõhkumiseks. 3m küttepuud toimetame kohale haagisega metsaveomasinal, mille maksimaalne mahutavus on kuni 35 tihumeetrit. Ilma järelhaagiseta on metsaveomasina mahutavus 16 tihumeetrit. 3m küttepuu tellimisel palume arvestada sellega, et raskeveok kavandatavale mahalaadimisplatsile ka muretult ligi pääseks. Takistustusteks võivad osutuda madalad õhuliinid, halvad teeolud või pehme pinnas mahalaadimisalal. Samuti peaks veenduma raskeveokile vajaliku manööverdamisruumi olemasolus laadimisalal.

3m küttepuude hind

3m küttepuu hind oleneb tellitavast mahust ja transpordi maksumusest kliendini. 3m küttepuude müük toimub aastaringselt ja miinimumkogus on 10rm ehk 6-7tm. Olenevalt meie raielangi asukohast Eestis, ei pruugi transpordi maksumus sugugi määravaks osutuda. Kõige lihtsam on küsida 3m küttepuu hinnapakkumist lähtuvalt 3m küttepuude soovitavast mahust ja tarne asukohast.